לימוד למבוגרים

השיעורים מיועדים למבוגרים המעוניינים בלימוד השפה הסינית למטרות עבודה ,שיפור אפשרויות התעסוקה (כולל קשר עסקי עם השוק הסיני הענק והמתפתח), או לשם הרצון לדעת ולהבין שפה ייחודית זו. השיעורים  כוללים לימוד דיבור, קריאה וכתיבה ותרגול ההגייה הנכונה והטונים של השפה.בנוסף,הלימודים יכללו שיעורים מיוחדים וחשובים להבנה התרבותית של השפה הסינית. בשלב הראשון, במשך כשנה, נלמד את השפה באופן כללי, לאחר מכן יינתן דגש פרטני וייחודי, בהתאמה לדרישות התלמידים (שיעורים בנושאי שיווק ,מכירות ועוד).

תרגול שיחה מעשית בסינית – Chinese corner

מיועד לאנשים שלמדו סינית לפחות שנה, או ששהו בסין או בטאיוואן בעבר ומעוניינים לתרגל את השפה, על מנת לא לשכוח. התרגול ייעשה בדיבור,כאשר כל שיעור יוקדש לנושא אחר,בהתאם לעניין ולצורך.תוך כדי שיחה יושם דגש מיוחד על הגייה נכונה ויישום כללי הדקדוק של השפה הסינית. השיעורים יהיו על בסיס “זמן פנוי” ויתקיימו במקומות שונים ובזמנים שונים, בהשתתפות מספר תלמידים מוגבל לכל שיעור, על מנת להקפיד על איכות ההוראה.

שיעורים פרטיים

שיעורים פרטיים יותאמו לצרכים הספציפיים והייחודיים של התלמיד, בהתחשב במטרת הלימוד ובזמנו הפנוי של כל תלמיד. לאחר פגישה ראשונית , תוצע לתלמיד תוכנית לימוד מותאמת אישית , גמישה ונוחה.